طنز
    مطلبی ثبت نشده است

فرماندار اردکان: نیازمند همراهی کارآفرینان برای بهبود وضعیت اشتغال هستیم

فرماندار اردکان: نیازمند همراهی کارآفرینان برای بهبود وضعیت اشتغال هستیم
به گزارش صدای اردکان به نقل از ایرنا هادی مقیمی روز شنبه به‌ مناسبت روز صنعت و معدن در گفتگو با ایرنا افزود: دهم تیر، روز توجه دوباره به مهم‌ترین موتور محرکه اقتصاد کشور یعنی بخش صنعت و معدن به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار و یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌ها در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه است.
وی اضافه کرد: شهرستان اردکان به مدد همت مسئولان و همراهی مسئولانه مردم و به سبب بهره‌مندی از ذخایر معدنی فراوان، صنایع بزرگ و کوچک بسیاری را نیز در خود جای داده است و بی‌گمان با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی همچون گذشته نقش مهم، تأثیرگذار و تعیین‌کننده خود را در اقتصاد استان و کشور ایفا خواهد کرد. 
فرماندار اردکان با بیان اینکه در سال‌های اخیر و به‌واسطه کاهش ارتباطات بین‌المللی این بخش مهم از اقتصاد دچار تنش‌هایی شده بود تصریح کرد: خوشبختانه دوره کنونی با اعتماد دوباره مردم به دولت تدبیر و امید و با اتکای کارگزاران دولت به مجموعه صنعت و معدن کشور و استفاده از خلاقیت، هوشمندی و کارآمدی نیروهای توانمند صنعتگر داخلی، نوید روزهایی خوب و پررونق در این عرصه را می‌دهد.
مقیمی اظهار کرد: سخن امروز من این است که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در شرایطی که به‌دلیل عدم بهره‌گیری از فرصت‌ها در سال‌های نه‌چندان دور، وضعیت تولید شغل در کشور آن‌چنان که باید و شاید مطلوب نبوده، بیاییم با همکاری با صنعتگران و اشتغال‌آفرینان و رفع موانع، کمک کنیم تا کشور و به‌خصوص جمعیت بیکار را از شرایط موجود عبور دهیم.
مقیمی گفت: امروز بیش از هرزمانی نیازمند آنیم تا همراه کارآفرینان باشیم تا با دلگرمی بیشتر به سرمایه‌گذاری در کشور و تحقق شعار تولید و اشتغال با رعایت الزامات آن که یکی از تأکیدات رهبری معظم و از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است کمک کنند.
تاریخ خبر : 1396/04/10
ارسال نظر

نظر های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

پربازدیدترین اخبار
منتخب سر دبیر
آخرین گزارشات تصویری