طنز
    مطلبی ثبت نشده است

فرماندار اردکان: جامعه سالم به شادی و تفریح نیاز دارد

فرماندار اردکان: جامعه سالم به شادی و تفریح نیاز دارد
به گزارش ایرنا هادی مقیمی روز شنبه در جشنواره خوراک سالم سلامتی را بزرگترین نعمت الهی عنوان کرد و بابیان اینکه موضوع سلامتی و جامعه سالم در حوزه جسم خلاصه نمی‌شود اضافه کرد: بخش مهم سلامت، در حوزه روح و روان است. 
مقیمی اظهار داشت: هیچ‌کس مخالف تفریح و شادی سالم نیست و باید این برنامه‌ها در قالب جشنواره‌های شاد و همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری دیگر برگزار شود. 
فرماندار اردکان ادامه داد: جامعه سالم جز با آموزش صحیح شکل نمی‌گیرد و باید آموزش‌ها در مقاطع ابتدایی و سنین پایین با آموزش قواعد زندگی و روش سالم زیستن در کودکان نهادینه گردد. 
مقیمی به لزوم برنامه‌ریزی‌های مناسب آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: نیمی از جمعیت جامعه ما را زنان تشکیل می‌دهند و متأسفانه با وجود رویه غلطی که از گذشته شکل گرفته، کمتر توجه و عنایتی به این حوزه صورت می‌گیرد که باید مسیر را برای فعالیت و استفاده از ظرفیت‌های گوناگون بانوان فراهم آوریم. 
رئیس شورای سلامت شهرستان اردکان به اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید در حوزه بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: در چندسال اخیر طرح‌های مختلفی در زمینه بانوان از سوی دولت برنامه‌ریزی یا به بهره برداری رسیده است که ازآن‌جمله می‌توان به مصوبه ساخت اولین پارک تخصصی بانوان استان مصوب اشاره کرد. 
در حاشیه این مراسم از نمایشگاه خوراک سالم با بیش از 260 نوع غذای آماده شده توسط دانش‌آموزان آموزشگاه بنت‌الهدای اردکان رونمایی و مورد بازدید مسئولان قرار گرفت. 
تاریخ خبر : 1396/02/03
ارسال نظر

نظر های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

پربازدیدترین اخبار
منتخب سر دبیر
آخرین گزارشات تصویری