طنز
    مطلبی ثبت نشده است

کلاهبرداری 4 میلیارد تومانی به بهانه خرید خودرو در اردکان

کلاهبرداری 4 میلیارد تومانی به بهانه خرید خودرو در اردکان
به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید رضا صادقیان گفت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با وعده های دروغین و مانورهای متقلبانه مبالغ هنگفتی را از آنها کلاهبرداری کرده است بررسی موضوع به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اردکان سپرده شد.
وی ادامه داد: تحقیقات ماموران پلیس نشانگر این بود که متهم با معرفی خود به مالباختگان با عنوان فردی با نفوذ و صاحب منصب در دستگاه های دولتی به بهانه خرید خودرو با قیمت مناسب دست به این کلاهبرداری زده است.
فرمانده انتظامی اردکان افزود: کارآگاهان پلیس با انجام کار اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در یکی دیگر از استان ها شناسایی و ضمن اخذ نیابت قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
صادقیان خاطرنشان کرد: متهم در مواجهه با مستندات موجود به کلاهبرداری از شهروندان به بهانه های واهی از جمله خرید خودرو در یزد و تهران اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی اردکان در خاتمه با بیان اینکه تحقیقات بیشتر برای شناسایی مالباختگان این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان برای انجام امورات روزمره خود راهکارهای قانونی را پیش گرفته تا در دام افراد کلاهبردار گرفتار نشوند.
تاریخ خبر : 1395/10/14
ارسال نظر

نظر های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

پربازدیدترین اخبار
منتخب سر دبیر
آخرین گزارشات تصویری