طنز
    مطلبی ثبت نشده است

کارگاه تولیدی حمایتی معلولان طلوع اردکان یزد افتتاح شد

کارگاه تولیدی حمایتی معلولان طلوع اردکان یزد افتتاح شد
به گزارش صدای اردکان به نقل از ایرنا، فرماندار اردکان روز سه شنبه در این آیین با بیان اینکه مهم ترین هدف راه اندازی این کارگاهها توانمند سازی معلولان به لحاظ جسمی و ذهنی و همچنین ایجاد انگیزه زندگی در آنها است افزود: توانمندسازی معلولان موجب پویایی آنها در کنار سایر شهروندان می شود .
هادی مقیمی توانبخشی یک معلول جسمی و بازگشتش به چرخه اقتصاد و جامعه را موجب رونق اجتماع در حوزه اقتصاد دانست و بیان کرد: معلولیت جسمی افراد نمی‌تواند مانع فعالیت‌های اجتماعی‌شان باشد.
رئیس اداره بهزیستی اردکان نیز اظهار داشت: این کارگاه، دومین کارگاه تولیدی حمایتی معلولان است که در اردکان با هدف بازتوانی و استقلال اقتصادی و اجتماعی و حمایت از اشتغال 50 نفر از معلولین بهزیستی شهرستان در حرفه های خیاطی ، صنایع دستی و گونی دوزی در اردکان راه اندازی و افتتاح می شود.
امیرولی عضدزاده افزود: خودکفایی و توانمند کردن معلولان، رساندن آنها به استقلال اقتصادی و ورود این افراد از چرخه جامعه معلولان در جامعه از جمله اهداف نهایی راه اندازی چنین مراکزی دانست و افزود: راه اندازی خط تولید برای مددجویان می تواندمنجر به بروز توانایی های آنها و حضور شان در جامعه شود.
 
تاریخ خبر : 1395/09/17
ارسال نظر

نظر های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

پربازدیدترین اخبار
منتخب سر دبیر
آخرین گزارشات تصویری