طنز
    مطلبی ثبت نشده است

استان یزد برای پنج ساعت آب دارد

استان یزد برای پنج ساعت آب دارد
 
 
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با اشاره به تخریب لوله آب انتقالی به استان یزد از کوهرنگ،‌ گفت: آب انتقالی به یزد توسط چند تن از اهالی کوهرنگ قطع شد.
 
"حسین غفوری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه یزد، در مورد قطع لوله انتقال آب از کوهرنگ اصفهان به استان یزد،‌ اظهار کرد:شب گذشته حدود ساعت 10 شب تعدادی از اهالی شهر اژه‌ی اصفهان با یک دستگاه تراکتور نسبت به تخریب و شکستن لوله یکی از حوضچه‌های لوله انتقالی آب به استان یزد اقدام کردند.
 
وی افزود: اهالی این شهر، همزمان با تخریب شیر لوله آب انتقالی، دو عدد تیر برق ایستگاه پمپاژ شماره چهار واقع در شهر ورزنه را هم شکسته و برق این ایستگاه را قطع کردند.
 
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان این که پرسنل این شرکت در استان از ورودی و خروجی پمپاژ آب انتقالی متوجه اتفاقات افتاده در مسیر شدند، بعد از اعلام گزارش این موضوع،‌ از صبح امروز عملیات تعمیر و بازسازی رادر ایستگاه پمپاژ شماره چهار ورزنه و تعمیر شیر حوضچه تخریب شده را آغاز کردند.
 
غفوری با اشاره به ذخیره حدود 100 هزار مترمربع آب در مخازن شهر و استان یزد گفت: میزان ذخیره آب استان برای چهار تا پنج ساعت است و اگر عملیات بازسازی خط انتقال آب بیشتر شود، شهر و استان یزد با مشکل جدی بی آبی مواجه می شود.
 
وی تصریح  کرد: امیدواریم عملیات تعمیرو مرمت خط لوله انتقالی آب به استان یزد تا بعداز ظهر تمام و مسیر انتقال مجدد وصل شود.
 
این مقام مسئول با بیان این که اتفاقات از این دست در حوزه شرقی استان اصفهان در حال وقوع است،‌ خاطرنشان کرد: مسئولان سیاسی و امنیتی استان باید نسبت به رفع این مسائل و معضلات اقدام کنند.
 
تاریخ خبر : 1395/08/16
ارسال نظر

نظر های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

پربازدیدترین اخبار
منتخب سر دبیر
آخرین گزارشات تصویری